BEMMEL – Elk jaar houdt TWC ’t Verzetje uit Bemmel drie tijdritten die meetellen voor het clubkampioenschap maar die ook open staan voor niet-leden. De tweede tijdrit ‘Klein Amerika’ vond plaats op zondag 30 juni, op een nieuw parcours. In totaal gingen 25 deelnemers van start. Bij de mannen bleek Tijmen Moltmaker de snelste.
José Smolders won bij de dames, Emy Kuster bij de meisjes en Ruben ter Waarbeek bij de jongens. In totaal moest iedereen 100 hoogtemeters overwinnen op een afstand van 8,5 kilometer, tussen de Sint Jansberg bij Milsbeek en Klein Amerika in Groesbeek.
De jongste jeugd mocht 2 juli aan de bak tijdens een eigen tijdrit op de Ubbergse Holleweg. Linus Harbers startte als laatste en bleek de snelste. Thijmen de Reede werd tweede, voor Timo Stoffels, Pleun van Geelen en Jonas Bouwman. De eerstvolgende tijdrit ‘De Dijk’ is op zondag 1 september, de jeugd rijdt op dinsdag 3 september.
De volledige uitslag is te vinden op www.twctverzetje.nl, daar is ook een link te vinden naar de fotoalbums van de tijdritten.
Foto: Lindi van Ingen