Open dag Betuweland 1
juni 2013 in St. Jozef
Betuweland, zorg, welzijn, wonen opent op 1 juni haar deuren voor iedereen die geïnteresseerd is in de zorg en dienstverlening van Betuweland. De dag staat in het teken van Krachtig ouder worden. Hoe kunnen ouderen de regie houden op hun leven, hoe belangrijk is autonomie en zingeving daarbij en wat kan Betuweland daarin betekenen.
De Open Dag op 1 juni begint om 11.00 uur en duurt tot 15.00 uur. Op alle locaties zijn: workshops, rondleidingen, een infomarkt, optredens en een inspirerende presentatie van Yolande Kuin Psycho-gerontoloog van de Radboud Universiteit Nijmegen.
We presenteren die dag ook de nieuwe huisstijl en onze visie op thuiszorg, zorg, welzijn en wonen. De activiteiten vinden plaats in St. Jozef in Lent, Liduina in Bemmel en Sancta Maria in Huissen.
Locaties:
Huize St. Jozef, Lentse Schoolstraat 29, Lent
Verzorgingshuis Liduina, Gouden Appel 120, Bemmel
Zorgcentrum Sancta Maria, Helmichstraat 22, Huissen