Roos Schlikker vraagt Bram Bakker

Bibliotheek De Mariënburg

  • 381 weergaven

Details

Dinsdag 20 februari 2018 van 20:00 tot 22:00 uur

Afgelopen

Mariënburg

Nijmegen, Nederland

In boeken zie je vaak specifieke interesses van schrijvers terugkomen. Een fascinatie waar ze graag over vertellen. In onze bibliotheek nodigen bekende auteurs zélf hun gasten uit om het gesprek aan te gaan over een onderwerp: van waanzin tot culinaire literatuur. De avonden zijn soms luchtig, soms serieus en met de nodige humor. Maar boeken staan altijd centraal!

Goede schrijvers zoeken de gekte op, het buitenissige, de diepste wensen en angsten van hun personages. Met een moeder die aan een bipolaire stoornis leed, ziet Roos Schlikker het als haar missie aandacht te vragen voor depressie en psychiatrische aandoeningen. Daarover gaat zij in geprek met Bram Bakker. Bram was de psychiater van haar moeder. Daarnaast is hij columnist, uitgever en schrijver van onder meer Geluk uit een potje en Gekkenwerk.

Als u Roos Schlikker nog niet kende van haar eerste boek Het eerste miljoen is het moeilijkst, of haar nieuwste boek Huisje boompje beest, dan kent u haar wellicht wel als tafeldame in 'De Wereld Draait Door' of als deelnemer bij het vorige seizoen van 'Wie is de Mol'.


Kijk voor meer informatie en  kaartjes op https://www.obgz.nl/agenda/Schrijver-vraagt-roos-schlikker-20feb.html

Over de organisator

Over de organisator
Bibliotheek De Mariënburg heeft nog niets over zichzelf geschreven.