Ontmoet de 87-jarige schrijver Jan Siebelink in Bemmel

Boekhandel De Toren van Bemmel

  • 34 weergaven

Details

Zondag 19 oktober 2025 van 15:30 tot 17:00 uur

Afgelopen

Growplant

Salvia 2, Bemmel, Nederland

De bekende schrijver Jan Siebelink komt naar Bemmel voor een interview over zijn leven en werk. Een eenmalige gebeurtenis die u niet mag missen. Het interview met de 87-jarige auteur op zondag 19 oktober om 15.30 uur is onderdeel van de Kunstmanifestatie 'De Glazen Droom'. Siebelink stamt zelf uit een kwekersfamilie en kent die wereld als geen ander. Hij heeft er veel over geschreven in tal van boeken, zoals bijvoorbeeld de klassieker 'Knielen op een bed violen'. 

Coöperatieve boekhandel De Toren van Bemmel is aanwezig met een selectie uit het imposante oeuvre van Jan Siebelink. Na afloop signeert Siebelink de door u gekochte boeken.

Meer informatie over de Kunstmanifestatie die te bezoeken is op 18, 19, 25 en 26 oktober vindt u op https://lingewart.nl

Over de organisator

Over de organisator
Als coöperatie proberen we voor Bemmel en omgeving deze literaire boekhandel te behouden. Zo kunt u uw passie voor boeken verbinden aan e...... Lees meer